| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 13,35 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 13,07 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 20 ks sleva 10% | Cena po slevě 12,65 EUR bez DPH / ks |
Výška: 42 mm, Hmotnost: 22g, Průměr: 86mm, UGR: <19, Materiál: plast, Barva: černá chrom
| Barva : | černý chrom |
| Funkce : | UGR |
| Hmotnost : | 22 g |
| Materiál : | plast |
| Průměr : | 86 mm |
| Tvar / motiv : | kulatý |
| Výška : | 42 mm |
| Značka : | LED2 |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: