| Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 534,70 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 523,70 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 512,70 Kč bez DPH / ks |
Výška: 58 mm, Hmotnost: 45g, Průměr: 122mm, UGR: <19, Materiál: plast, Barva: chrom
| Barva : | chrom |
| Funkce : | UGR |
| Hmotnost : | 45 g |
| Materiál : | plast |
| Průměr : | 122 mm |
| Tvar / motiv : | kulatý |
| Výška : | 58 mm |
| Značka : | LED2 |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: