| Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 3 885,22 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 3 805,11 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 3 725 EUR bez DPH / ks |
Tato LED světelná sada je navržena speciálně pro bohaté a efektní nasvícení venkovních vánočních stromů o výšce 12–14 metrů. Kombinuje teplé bílé světlo s dynamickým Flash efektem, což zajišťuje moderní a atraktivní vzhled každého stromu ve veřejném prostoru, na náměstí či u firemní centrály.
Veškeré komponenty sady jsou propojeny pomocí konektorů EASY FIX, které umožňují rychlou a bezpečnou montáž bez nutnosti speciálního nářadí nebo elektrikářských znalostí. Vše je navrženo pro maximální pohodlí při instalaci i údržbě.
Sadu lze snadno doplnit o další nesvětelné dekorace, jako jsou plastové ozdoby nebo velké dekorativní prvky. Doporučujeme například:
Všechny tyto doplňky najdete v naší nabídce souvisejícího zboží.
Sada je ideální pro obecní, firemní i komerční vánoční stromy ve veřejném prostoru. Díky vysoké odolnosti a profesionálním komponentům zajistí bezpečný a dlouhodobý provoz i v náročných povětrnostních podmínkách.
| Barva : | černá |
| Barva světla : | studená denní bílá / teplá bílá |
| Délka : | 480000 mm |
| Délka přívodního kabelu : | 1500 mm |
| Funkce : | flash efekt / prodloužitelné |
| Kolekce : | EASY FIX |
| Napájecí kabel součástí : | ano |
| Napětí / napájení : | 220-240V |
| Počet světelných zdrojů : | 2880 |
| Stupeň krytí : | IP67 |
| Tvar / motiv : | hvězda / řetěz |
| Typ zdroje : | LED |
| Určení : | venkovní osvětlení / vnitřní osvětlení |
| Značka : | DECOLED |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: