GLOBO GEORGIA 48027-40SH Stropní svítidlo
Může být u Vás 28. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců www.zarovky.cz/globo
Kód: GLO 48027-40SH EAN: 9007371417117 Značka: GLOBO
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Stropní svítidlo, kov bílý, plast opál, černý, Smart Home a Alexa, časovač, paměťová funkce, noční světlo, třpytivý efekt, stmívatelné, IP44 dálkové ovládání, měnič barvy, včetně 2xAAA, Ø500, V: 80, 1xLED 40W 230V, 1xRGB LED 5W, 230V CCT 2700-6000K
Výška: 80 mm, Výměna barev: ano, Dálkové ovládání: ano, Stmívatelné: ano, Průměr: 500 mm, Ochrana IP: IP44, Světelný tok: 2640lm, Barva světla: RGB+2700-6000K, Příkon sv. zdroje: 40W, Celkový příkon: 40W, Napětí: 230V, Patice: LED, Vč. světelného zdroje: ano, Materiál: kov / plast, Barva: bílá / černá, Kolekce: GEORGIA, Počet světelných zdrojů: 1
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : RGB / studená bílá / studená denní bílá / teplá bílá
Funkce : CCT / dálkové ovládání / RGB / Smart / Tuya
Kolekce : GEORGIA
Materiál : kov / plast
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 40 W
Průměr : 500 mm
Stmívatelné : ano
Stupeň krytí : IP44
Styl : klasický / moderní
Světelný tok celkový : 2640 lm
Teplota barvy : 2700 K / 4000 K / 6000 K
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Výška : 80 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : Globo
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz