| Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 176,72 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 173,07 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 169,43 EUR bez DPH / ks |
K tomuto produktu získáte malý dárek zdarma.
Třída ochrany: III, Hmotnost: 2100g, Index podání barev Ra: >80, Výška: 310 mm, Šířka: 80mm, Délka: 170mm, Ochrana IP: IP20, Světelný tok: 220, Barva světla: 2700K, Příkon: 3W, Celkový příkon: 3W, Napětí: 5V DC, Patice: LED, Vč. světelného zdroje: ano, Materiál: ocel, Barva: bílá, Materiál difuzoru: plast, Počet světelných zdrojů: 1, Součástí: USB kabel
| Barva : | bílá |
| Barva světla : | teplá bílá |
| CRI : | 80 Ra |
| Délka : | 170 mm |
| Hmotnost : | 2100 g |
| Materiál : | ocel |
| Napětí / napájení : | 5V DC |
| Počet světelných zdrojů : | 1 |
| Celkový příkon max. : | 3 W |
| Šířka : | 80 mm |
| Stupeň krytí : | IP20 |
| Styl : | design / skandinávský |
| Světelný tok celkový : | 220 lm |
| Teplota barvy : | 2700 K |
| Energetická třída : | F |
| Tvar / motiv : | polokoule |
| Typ zdroje : | LED |
| Výška : | 310 mm |
| Zdroj světla součástí : | ano |
| Značka : | FARO |
| Třída ochrany : | III |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: