| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 8,38 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 8,20 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 20 ks sleva 10% | Cena po slevě 7,94 EUR bez DPH / ks |
Objevte kouzlo klasických Vánoc v moderním pojetí s LED vánočním řetězem EMOS TRADITIONAL. Tento řetěz kombinuje nostalgii starých žárovek s úspornou a bezpečnou LED technologií. Díky odolnosti proti vlhkosti (krytí IP44) je ideální pro použití jak venku na zahradě, tak v interiéru na stromečku či při dekorování oken a dalších prostor.
Tento řetěz je ideální volbou pro milovníky tradiční sváteční atmosféry, kteří zároveň chtějí těžit z výhod moderní LED technologie - dlouhé životnosti, nízké spotřeby a bezpečného provozu. Díky multicolor efektu vytvoříte hravou a veselou vánoční náladu, ať už jej použijete na stromeček, do oken nebo na venkovní keře či stromky.
| Barva : | zelená |
| Barva světla : | multicolor |
| Délka : | 22350 mm |
| Délka přívodního kabelu : | 5000 mm |
| Materiál : | plast |
| Napájecí kabel součástí : | ano |
| Napětí / napájení : | 220-240V |
| Počet světelných zdrojů : | 150 |
| Celkový příkon max. : | 3.6 W |
| Stupeň krytí : | IP44 |
| Tvar / motiv : | řetěz |
| Typ zdroje : | LED |
| Určení : | venkovní osvětlení / vnitřní osvětlení |
| Průměrná životnost : | 10000 h |
| Značka : | EMOS |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: