| Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 14,57 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 14,27 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 13,98 EUR bez DPH / ks |
LED vánoční řetěz EMOS CLASSIC s délkou 18 metrů a 180 barevnými LED diodami je univerzálním řešením pro dekoraci vašeho domova i zahrady. Díky multifunkčnímu ovládání si vyberete jeden z 8 světelných režimů — od decentního svícení až po dynamické blikání a animace. Světelný řetěz je vhodný pro vnitřní i venkovní použití (krytí IP44), takže s ním snadno ozdobíte nejen vánoční stromek, ale také keře, pergoly, altány nebo zábradlí.
LED řetězy EMOS vynikají nejen nízkou spotřebou a dlouhou životností, ale i širokou škálou tvarů, barev a funkcí. Vyberte si variantu přesně podle vašich představ a ozdobte svůj domov stylově, úsporně a bezpečně.
| Barva : | zelená |
| Barva světla : | multicolor |
| Délka : | 18000 mm |
| Délka přívodního kabelu : | 5000 mm |
| Funkce : | programy |
| Materiál : | plast |
| Napájecí kabel součástí : | ano |
| Napětí / napájení : | 220-240V |
| Počet světelných zdrojů : | 180 |
| Celkový příkon max. : | 6 W |
| Stupeň krytí : | IP44 |
| Tvar / motiv : | řetěz |
| Typ zdroje : | LED |
| Určení : | venkovní osvětlení / vnitřní osvětlení |
| Zdroj světla součástí : | ano |
| Průměrná životnost : | 10000 h |
| Značka : | EMOS |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: