| Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 109,35 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 107,09 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 104,84 EUR bez DPH / ks |
K tomuto produktu získáte malý dárek zdarma.
Nástěnné lineární svítidlo pro kompaktní úspornou zářivku. Světelný zdroj je krytý difuzéry ze satinovaného skla. Typ svícení UP / DOWN. POSLEDNÍ SKLADOVÉ A VYSTAVENÉ KUSY!
Výška: 72 mm, Šířka: 90 mm, Délka: 600 mm, Příkon: 55 W, Napětí: 230V
Nástěnné lineární svítidlo pro kompaktní úspornou zářivku. Světelný zdroj je krytý difuzéry ze satinovaného skla. Typ svícení UP/DOWN. POSLEDNÍ SKLADOVÉ A VYSTAVENÉ KUSY!
| Barva : | nerez |
| Délka : | 600 mm |
| Napětí / napájení : | 220-240V |
| Patice : | 2G11 |
| Počet světelných zdrojů : | 1 |
| Celkový příkon max. : | 55 W |
| Šířka : | 90 mm |
| Styl : | moderní |
| Tvar / motiv : | hranatý |
| Výška : | 72 mm |
| Zdroj světla součástí : | ne |
| Tvar zdroje : | násuvná zářivka |
| Značka : | RED - DESIGN RENDL |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: