BPM Stropní svítidlo Butup 9051 černá polomatná 9051.10.BK-BK.D40.3K
Může být u Vás 3. 6.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/bpm
Kód: BPM9051.10.BK-BK.D40.3K EAN: 8434351422280 Značka: BPM
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Použití: Použití pouze v interiéru, Životnost: 50000h, CRI: 80, Stmívatelné: ne, Vybavení: včetně napaječe, Třída ochrany: Třída ochrany II, Úhel záření: 40, Termín dodání: 2 týdny, Patice: LED, Ochrana IP: IP20, Povrchová úprava: černá polomatná, Materiál: hliník, Včetně světelného zdroje: ano, Napájecí napětí: 230V, Typ světelného zdroje: LED Bridgelux, Počet světelných zdrojů: 1, Výkon: 10W, Výkon světelného zdroje: 10W, Průměr: 100, Světelný tok: 600lm, Teplota chromatičnosti: 3000K, Včetně trafa: ano, Výška: 190, Proudové zatížení: 500mA
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Proud : 500 mA
Průměr : 100 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 600 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : válec
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 40 °
Výška : 190 mm
Zdroj světla součástí : ano
Průměrná životnost : 50000 h
Značka : BPM
Třída ochrany : II
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz