ACA Lighting LED reflektor 100W 100-277V Ra70 15500lm 110° tvrzené sklo 5let záruka IP66 IK08 4000K VADER10040
Může být u Vás 28. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců
Kód: VADER10040 EAN: 5208055105601 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 100W, Materiál: hliník / sklo, Barva: černá, Barva světla: studená bílá, Teplota barvy světla: 4000K, Úhel svícení: 110st., Životnost: 50000 hod, Napětí: 220-240V, Typ svítidla: LED, Energetická třída: C, Světelný tok: 15500lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 70, Krytí: IP66, Kolekce: VADER
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : studená bílá
CRI : 70 Ra
Délka : 264 mm
Kolekce : VADER
Materiál : hliník / sklo
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 100 W
Šířka : 58 mm
Stupeň krytí : IP66
Světelný tok celkový : 15500 lm
Teplota barvy : 4000 K
Energetická třída : C
Tvar / motiv : hranatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 110 °
Výška : 333 mm
Zdroj světla součástí : ano
Průměrná životnost : 50000 h
Značka : ACA
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz