Oblíbené
Získejte více světla za méně peněz :: nad 5 000 Kč 5% sleva kód 54UQD4 :: nad 10 000 Kč 7% sleva kód 2c43RR :: nad 20 000 Kč 10% sleva kód R9HNHG

ACA Lighting "kovový dekorační řetěz (ananasy)” 10 LED dekorační řetěz na baterie (2xAA) teplá bílá IP20 135+30cm čirý přívodní kabel PINEAPPLE10WW2A

ACA Lighting "kovový dekorační řetěz (ananasy)” 10 LED dekorační řetěz na baterie (2xAA) teplá bílá IP20 135+30cm čirý přívodní kabel PINEAPPLE10WW2A

6,63 EUR
5,47 EUR bez DPH
Může být u Vás 30. 10.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: PINEAPPLE10WW2A EAN: 5208055051182 Značka: ACA

Množstevní sleva

Při nákupu nad 5 ks sleva 5% Cena po slevě 5,20 EUR bez DPH / ks
Při nákupu nad 10 ks sleva 7% Cena po slevě 5,09 EUR bez DPH / ks
Při nákupu nad 20 ks sleva 10% Cena po slevě 4,93 EUR bez DPH / ks

Možnost vrátit zboží do 30 dní

Popis produktu

ACA Lighting kovový dekorační řetěz "Ananasy" – 10 LED, teplá bílá, na baterie

Vneste do svého interiéru radostnou atmosféru s originálním dekoračním řetězem ve tvaru ananasů od značky ACA Lighting. Deset kovových ananasů v elegantní zlaté barvě a s teplým bílým LED světlem promění každý prostor v útulné a stylové místo. Řetěz je napájen dvěma bateriemi AA, takže ho snadno umístíte kamkoliv bez ohledu na dostupnost zásuvky.

Design a materiály

Kovové provedení ananasů zajišťuje nejen odolnost, ale i moderní vzhled. Zlatý povrch v kombinaci s čirým napájecím kabelem působí elegantně a nenápadně. Teplé bílé světlo je ideální pro večerní relaxaci, slavnostní příležitosti i každodenní dekoraci.

Technické parametry

  • Počet LED: 10
  • Barva světla: Teplá bílá
  • Napájení: 2× AA (1,5 V)
  • Příkon: max. 0,2 W
  • Délka řetězu: 135 cm + 30 cm přívodní kabel
  • Materiál: Kov
  • Barva dekoru: Zlatá
  • Krytí: IP20 – určeno pro vnitřní použití
  • Zdroj součástí balení: Ano

Doporučení architekta

Dekorační řetěz s ananasy doporučuji jako stylový doplněk pro dětské pokoje, ložnice nebo pro tematické oslavy a večírky. Skvěle vynikne na poličce, v okně, kolem zrcadla nebo jako dekorace stolu. Díky napájení na baterie nejste vázáni na zásuvku, což přináší maximální flexibilitu při umístění.

Trust badges & garance

  • Záruka: 2 roky
  • Certifikace: CE

FAQ – Často kladené otázky

  • Jak dlouho vydrží baterie při běžném používání?
    Při použití kvalitních baterií vydrží řetěz svítit přibližně 60–80 hodin v kuse. Doporučujeme používat alkalické baterie pro delší životnost.
  • Je řetěz vhodný pro venkovní použití?
    Tento model má krytí IP20, je tedy určen výhradně pro vnitřní použití.

Oživte svůj domov stylovým a hravým světelným řetězem ve tvaru ananasů a dejte svému interiéru jedinečný charakter!

Technické parametry

Barva : zlatá
Barva světla : teplá bílá
Délka : 1350 mm
Materiál : kov
Napětí / napájení : baterie
Počet světelných zdrojů : 10
Celkový příkon max. : 0.2 W
Stupeň krytí : IP20
Tvar / motiv : řetěz
Typ zdroje : LED
Určení : vnitřní osvětlení
Zdroj světla součástí : ano
Značka : ACA

Zodpovězené dotazy

K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.

Naposledy prohlížené

FARO CLAP 630 lampa se zápichem, černá 6W 3000K 38st. 24V

FARO CLAP 630 lampa se zápichem, černá 6W 3000K 38st. 24V

108,69 EUR
Může být u Vás 18. 11.

+420 727 800 069

Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00

© 2010–2025 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz