Solight vestavný blok zásuvek s posuvným krytem, 2 zásuvky, HDMI, USB A+C 20W PD, 2m, stříbrný PP128C-PD20-HDMI
Skladem e-shop (2 ks)
Záruka 24 měsíců www.zarovky.cz/solight
Kód: PP128C-PD20-HDMI EAN: 8592718041496 Značka: Solight
Popis produktu
Elegantní řešení napájení a připojení
Tento vestavný blok zásuvek nabízí více než jen napájení – kombinuje dvě síťové zásuvky 230 V, USB rychlonabíječku a HDMI port v jednom kompaktním modulu. Vrchní kryt z matné tmavé nerez oceli (inox) s posuvným mechanismem se snadno začlení do moderního interiéru pracovních stolů, prezentačních prostor i obývacích pokojů. Díky kabelu o délce 2 metry je instalace flexibilní a pohodlná.
Moderní USB rychlonabíjení
HDMI pro prezentace i domácí zábavu
Možnost datové komunikace
Bezpečnost a snadná instalace
Navrženo pro zátěž do 3680 W, tj. 16 A při 230 V~. Montáž je jednoduchá, modul se vkládá do otvoru 164 × 62 mm a fixuje pomocí přítlačných šroubů. Díky úhlové vidlici se kabel snadno připojí i za nábytek. Zásuvky jsou vybaveny dětskými pojistkami a konstrukce celého modulu je navržena pro bezpečné vnitřní použití. Ideální řešení pro každodenní použití doma i v práci.
  • 2 zásuvky 230V/16A, max. 3680W, dětské pojistky
  • HDMI 2.0 port, 4K x 2K/60 Hz, 18Gbps, konektory vstup-výstup
  • USB rychlonabíječka, max. 20W PD
  • USB-C PD: 5.0V/3.0A, 9.0V/2.22A, 12.0V/1.67A, 20W Power Delivery
  • USB-A QC 3.0: 5.0V/3.0A, 9.0V/2.0A, 12.0V/1.5A,18W
  • při současném USB A+C nabíjení: max. 5.0V/3.4A, max. 17W
  • lze doinstalovat 1-2ks RJ45 moduly výměnou za 1x 230V/16A zásuvku
  • PVC kabel 2m, 3 x 1,5mm2, úhlová vidlice
  • materiál a barva vrchního krytu: tmavý matný nerez (inox)
  • rozměr otvoru v desce stolu: 164 x 62mm
Technické parametry
Barva : stříbrná
Délka přívodního kabelu : 2000 mm
Funkce : USB
Materiál : plast
Montážní otvor : 164x62 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz