Solight rozbočka s USB A+C rychlonabíječkou 20W PD, 2 x 10A, bílá, vypínač P99USBC-PD20
Může být u Vás 18. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců www.zarovky.cz/solight
Kód: P99USBC-PD20 EAN: 8592718036218 Značka: Solight
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Rozbočka a USB rychlonabíječka v jednom
Bezpečné a chytré řešení pro elektrické spotřebiče
Rozbočka s vypínačem se hodí všude tam, kde je z bezpečnostních důvodů vhodné přerušit napájení spotřebiče při odchodu nebo delší přestávce v používání. Dvě zásuvky zvládnou celkovou zátěž až 3680 W a umožní připojit jakýkoli spotřebič v kuchyni, obýváku, ložnici nebo dílně. Díky natočení horních zásuvek lze lehce manipulovat s USB kabely ve spodní zásuvce. Oba kabely spotřebičů směřují směrem dolů a netrčí různě v prostoru. Zásuvky jsou navíc vybaveny dětskými pojistkami, které zajistí bezpečný provoz i v domácnostech s dětmi. Díky USB-A a USB-C portům můžete pohodlně nabíjet i dvě zařízení současně. Power Delivery (PD) technologie výrazně zkracuje dobu, po kterou musí být přístroj v nabíječce. Perfektní pro veškerou USB elektroniku a váš čas.
  • zásuvky 2 x 10A, max. 16A/3680W, dětské pojistky
  • USB A+C rychlonabíjecí adaptér, USB-C Power Delivery
  • USB-A QC 3.0: 5.0V/3.0A, 9.0V/2.0A, 12.0V/1.5A,18W
  • USB-C PD: 5.0V/3.0A, 9.0V/2.22A, 12.0V/1.67A, 20W PD
  • barva: bílá
  • vypínač
Technické parametry
Barva : bílá
Funkce : USB / vypínač na těle
Napětí / napájení : 220-240V
Značka : SOLIGHT
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
G
LED2 11508231 KLIP ON, BW 11W 2700K stropní černé/bílé
Může být u Vás 2. 6.
G
LED2 21507331DT KLIP, BW DIM 11W 3000K zápustné černé/bílé
Může být u Vás 2. 6.
V Showroom
LED2 A1325529 Venkovní stolní svítidlo ROXY MINI, GRN 2W DIM 2200K/3000K zelená
Může být u Vás 25. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz