Solight high bay, 150W, 21000lm, 120°, Philips, MW, 5000K, UGR WPH-150W-002
Může být u Vás 19. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců www.zarovky.cz/solight
Kód: WPH-150W-002 EAN: 8592718021726 Značka: Solight
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
  • příkon: 150W
  • světelný tok: 21000lm (+/- 5%)
  • LED diody: 350 x Lumileds 3030
  • napájecí zdroj: Meanwell
  • stmívání: DALI
  • teplota světla/chromatičnosti: 5000K (studená bílá)
  • životnost LED: 50.000 hodin (LM80)
  • úhel svícení: 120°
  • oslnění: UGR<25
  • vykreslení barev: CRi>80
  • power factor: 0,95
  • krytí: IP65 (prachotěsné a voděodolné)
  • materiál: hliník
  • napájení: vstupní napětí :AC 100 - 240V, výstupní napětí: DC 80 - 130V
  • provozní teplota: -30°C až 50°C
  • rozměry: 252 x 226mm
  • jednotlivé LED zdroje nelze měnit
  • barva: černá
  • balení: krabice
  • záruka 5 let
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : studená denní bílá
CRI : 80 Ra
Funkce : DALI
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 150 W
Průměr : 252 mm
Stmívatelné : ano
Stupeň krytí : IP65
Světelný tok celkový : 21000 lm
Teplota barvy : 5000 K
Energetická třída : D
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 226 mm
Zdroj světla součástí : ano
Průměrná životnost : 50000 h
Značka : SOLIGHT
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
EGLO Stropní svítidlo FRANIA 97885
Může být u Vás 27. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz