Solight bezdrátová 15W + USB A+C 20W PD výsuvná nabíječka, bílá DC64W-PD20
Může být u Vás 18. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců www.zarovky.cz/solight
Kód: DC64W-PD20 EAN: 8592718038144 Značka: Solight
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
USB a bezdrátové nabíjení v jednom
Elegantní výsuvné provedení
Rychlé nabíjení pro všechna zařízení
USB-C port s technologií Power Delivery až 20 W a USB-A s Quick Charge 3.0 až 18 W umožňují rychlé nabíjení telefonu, tabletu, nositelné elektroniky, apod. Bezdrátové nabíjení Qi s výkonem až 15 W je zabudováno přímo ve vrchním krytu, stačí jen položit telefon a nabíjení se automaticky spustí.
Jednoduchá instalace a bezpečný provoz
Instaluje se do otvoru 60mm v pracovní desce, modul je napájen síťovým adaptérem s délkou kabelu 1,5m. Nabíječka je navržena pro bezpečné vnitřní použití a představuje praktické a elegantní řešení pro každodenní nabíjení bez prodlužovacích přívodů, rozboček, USB adaptérů a kabelového nepořádku.
  • výsuvné USB zásuvky s rychlým nabíjením
  • bezdrátová nabíjecí podložka ve vrchním krytu
  • wireless Qi 15W
  • USB-C (PD): 5.0V/3.0A, 9.0V/2.22A, 12.0V/1.67A, 20W Power Delivery
  • USB-A (QC3.0): 5.0V/3.0A, 9.0V/2.0A, 12.0V/1.5A, 18W
  • při současném nabíjení je součet nabíjecího výkonu max. 24W (USB bez Wireless)
  • při současném nabíjení je součet nabíjecího výkonu max. 20W (USB + Wireless)
  • AC/DC adaptér DC 12.0V / 2.0A, 24W, přívodní kabel 1.5m
  • průměr otvoru v desce stolu: 60mm
  • barva vrchního krytu: bílá
Technické parametry
Barva : bílá
Délka přívodního kabelu : 1500 mm
Funkce : nabíjení mobilu / USB
Materiál : plast
Montážní otvor : 60 mm
Napětí / napájení : 220-240V
Značka : SOLIGHT
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz