Solight 1z + USB A+C 20W PD vestavná zásuvka s posuvným víčkem, 2m, matná bílá PP124CW-PD20
Může být u Vás 18. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců www.zarovky.cz/solight
Kód: PP124CW-PD20 EAN: 8592718040796 Značka: Solight
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Kompaktní napájení s USB nabíjením
Tato vestavná zásuvka kombinuje klasickou síťovou zásuvku 230 V s moderním USB rychlonabíjením USB-C a USB-A. Díky tomu snadno nabijete telefon, tablet nebo jiná zařízení bez potřeby samostatných adaptérů. Ideální pro pracovní stoly, kuchyně i noční stolky.
Diskrétní design s posuvným krytem
USB rychlonabíjení
USB-C port s výkonem až 20 W a USB-A až 18 W umožňují efektivní dobíjení moderních zařízení. Oba porty lze využívat současně, s celkovým výkonem až 17 W. Nabíjení je rychlé, bezpečné a připravené k okamžitému použití bez nutnosti hledání nabíječky.
Bezpečné a praktické řešení
  • zásuvka 230V/16A, max. 3680W, dětské pojistky
  • USB rychlonabíječka:
  • USB-A QC 3.0: 5.0V/3.0A, 9.0V/2.0A, 12.0V/1.5A,18W
  • USB-C PD: 5.0V/3.0A, 9.0V/2.22A, 12.0V/1.67A, 20W Power Delivery
  • při současném USB A+C nabíjení: max. 5.0V/3.4A, max. 17W
  • PVC kabel 2m, H05VV-F, 3 x 1,0mm2, úhlová vidlice
  • barva vrchního krytu: matná bílá
  • průměr otvoru v desce stolu: 60mm
  • výška krytu nad horní hranou desky: 5,5mm
  • výška bloku pod horní hranou desky: 76mm
  • Prezentace produktu: https://www.youtube.com/watch?v=_fCaHUSObpE
Technické parametry
Barva : bílá
Délka přívodního kabelu : 2000 mm
Funkce : USB
Montážní hloubka : 78 mm
Montážní otvor : 60 mm
Napětí / napájení : 220-240V
Značka : SOLIGHT
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz