| Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 1 184,80 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 1 160,40 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 1 136 Kč bez DPH / ks |
Tento ovladač slouží ke spínání a plynulému stmívání jednobarevných LED pásků nebo jiných LED zařízení s napětím 12-36 V DC. Umožňuje ovládání pomocí systému Zigbee 3.0 nebo klasickým tlačítkovým vypínačem (PushDim). Hlavní výhodou je možnost integrace do chytré domácnosti a jednoduché propojení s dalšími Zigbee zařízeními bez nutnosti centrální brány. Vhodný pro vnitřní instalace.
Kód / označení výrobce: SLC SmartOne Controller 1x10A 12-36V 240W Zigbee /PushDim IP20
Kompaktní ovladač z odolného polykarbonátu v bílé barvě má jednoduchý hranatý tvar s přehledným popisem svorek a montážními otvory. Konstrukce je určena pro instalaci do interiéru (IP20). Připojení vodičů je řešeno pomocí šroubovacích svorek.
Ovladač je určen pro řízení jednobarevných LED pásků v domácnostech, kancelářích nebo komerčních prostorách. Umožňuje zapínání, vypínání a plynulé stmívání LED osvětlení buď přes Zigbee systém (například chytrou aplikaci, dálkový ovladač nebo hlasového asistenta), nebo přímo klasickým tlačítkem. Podporuje také párování přes TouchLink a možnost ovládání až 20 Zigbee Green Power ovladači. Díky maximálnímu výkonu 240 W a výstupnímu proudu 10 A je vhodný i pro delší LED pásky.
| Délka : | 80 mm |
| Funkce : | Smart / ZigBee |
| Hmotnost : | 50 g |
| Materiál : | plast |
| Napětí / napájení : | 12V DC / 24V DC / 36V DC |
| Celkový příkon max. : | 240 W |
| Šířka : | 37 mm |
| Stupeň krytí : | IP20 |
| Tvar / motiv : | řídící jednotka |
| Určení : | ovládání jednobarevných LED pásků |
| Výška : | 20 mm |
| Průměrná životnost : | 50000 h |
| Značka : | SLC |
| Prodloužená záruka : | 5 let |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: