SKYLIGHTING LED MT78-2740C 40W E27 3000K
Skladem e-shop (2 ks)
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: MT78-2740C EAN: 8059617678302 Značka: SKYLIGHTING
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Barva světla: teplá bílá 3000K, Příkon: 40 W, Napětí: 220-240V, Patice: E27, Světelný tok: 3700 lm, Náhrada za: 300W žárovku, Délka: 155 mm, Průměr: 78 mm, Životnost: 30 000 h, Energetická třída: A+, Index podání barev: 80 Ra, Stmívatelná: NE, Úhel svícení: 120 st., Počet sepnutí: 15 000
Technické parametry
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 155 mm
Náhrada za : 250 W
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : E27
Celkový příkon max. : 40 W
Průměr : 78 mm
Počet sepnutí : 15000
Světelný tok celkový : 3700 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : F
Tvar / motiv : trubkový
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Určení : náhrada rtuťové výbojky / náhrada směsové výbojky
Průměrná životnost : 30000 h
Značka : SKYLIGHTING
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
ACA Lighting Hang závěs 40WRT
ACA Lighting Hang závěs 40WRT
Může být u Vás 22. 5.
E
FARO LOTH 4L nástěnná lampa, černá
Může být u Vás 10. 6.
LEDVANCE rámeček pro SF CIRCULAR 500 FRAME BK 4058075834200
Může být u Vás 25. 5.
F
Philips CorePro LEDspot ND 4.4-35W MR16 840 36D
Může být u Vás 15. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz