SKYLIGHTING LED G45PA-1405D 5W E14 4200K
Skladem e-shop (1 ks)
Záruka 24 měsíců
Kód: G45PA-1405D EAN: 8059617679224 Značka: SKYLIGHTING
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Barva světla: studená bílá 4200K, Příkon: 5 W, Napětí: 220-240V, Patice: E14, Světelný tok: 480 lm, Náhrada za: 40W žárovku, Délka: 80 mm, Průměr: 45 mm, Životnost: 30 000 h, Energetická třída: A+, Index podání barev: 80 Ra, Stmívatelná: NE, Úhel svícení: 160 st., Počet sepnutí: 15 000
Technické parametry
Barva baňky : matná
Barva světla : studená bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 80 mm
Náhrada za : 40 W
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : E14
Celkový příkon max. : 5 W
Průměr : 45 mm
Počet sepnutí : 15000
Světelný tok celkový : 480 lm
Teplota barvy : 4200 K
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 160 °
Průměrná životnost : 30000 h
Značka : SKYLIGHTING
Naposledy prohlížené
V Showroom
Artemide stojací lampa Melampo Floor 34 W 220-240 V šedá
Může být u Vás 17. 6.
-10%
Akce
FARO OLOT stropní svítidlo, bílá
Skladem e-shop (1 ks)
Ideal Lux Led panel závěsná sada 244198
Může být u Vás 25. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz