SKYLIGHTING LED G45-2706F 6W E27 6400K
Skladem e-shop (1 ks)
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: G45-2706F EAN: 8059617678111 Značka: SKYLIGHTING
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Barva světla: denní bílá 6400K, Příkon: 6 W, Napětí: 220-240V, Patice: E27, Světelný tok: 600 lm, Náhrada za: 50W žárovku, Délka: 80 mm, Průměr: 45 mm, Životnost: 30 000 h, Energetická třída: A+, Index podání barev: 80 Ra, Stmívatelná: NE, Úhel svícení: 160 st., Počet sepnutí: 15 000
Technické parametry
Barva baňky : matná
Barva světla : studená denní bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 80 mm
Náhrada za : 40 W
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : E27
Celkový příkon max. : 6 W
Průměr : 45 mm
Počet sepnutí : 15000
Světelný tok celkový : 600 lm
Teplota barvy : 6400 K
Energetická třída : F
Tvar / motiv : kapka
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 160 °
Průměrná životnost : 30000 h
Značka : SKYLIGHTING
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
Artemide stropní svítidlo Gople E27 černá/bronz
Může být u Vás 17. 6.
Deko-Light reflektor 15° pro sérii Nihal 930318
Může být u Vás 22. 5.
LEDVANCE DOT-it CLASSIC CLASSIC SI 4058075227804
Může být u Vás 18. 5.
Philips HUE Secure Lily držák pro kamery
Může být u Vás 3. 6.
Solight LED ratanová hvězda, 40x LED, 2xAA, 40cm 1V246
Může být u Vás 18. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz