| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 300,70 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 294,40 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 20 ks sleva 10% | Cena po slevě 284,90 Kč bez DPH / ks |
Přisazené ploché LED diodové svítidlo.
Průměr: 118 mm, Výška: 35 mm, Světelný tok: 360 lm, Teplota barvy světla: 3000 K, Příkon: 6 W, Napětí: 230V, Ra: 80
| Barva : | bílá |
| Barva světla : | teplá bílá |
| CRI : | 80 Ra |
| Napětí / napájení : | 220-240V |
| Celkový příkon max. : | 6 W |
| Průměr : | 118 mm |
| Styl : | moderní |
| Světelný tok celkový : | 360 lm |
| Teplota barvy : | 3000 K |
| Tvar / motiv : | kulatý |
| Typ zdroje : | LED |
| Výška : | 35 mm |
| Zdroj světla součástí : | ano |
| Značka : | RED - DESIGN RENDL |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: