| Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 953,20 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 933,50 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 913,90 Kč bez DPH / ks |
Velmi tenké zápustné svítidlo na vysoce svítivé LED diody o výkonu 30W. Rámečky svítidel jsou v provedení chrom, černý chrom, matný nikl nebo bílý lak. Dodáváno včetně driveru.
Průměr: 225 mm, Výška: 6 mm, Světelný tok: 3000 lm, Teplota barvy světla: 3000 K, Příkon: 30 W, Napětí: 230V, Průměr montážní otvor: 205 mm, Tvar montážního otvoru: kruh, Zápustná hloubka: 30 mm, Ra: 80
Velmi tenké zápustné svítidlo pro vysoce svítivé LED diody o výkonu 30W. Rámečky svítidel jsou v provedení chrom, černý chrom, matný nikl nebo bílý lak. Včetně driveru.
| Barva : | černý chrom |
| Barva světla : | teplá bílá |
| CRI : | 80 Ra |
| Montážní hloubka : | 30 mm |
| Montážní otvor : | 205 mm |
| Napětí / napájení : | 220-240V |
| Počet světelných zdrojů : | 1 |
| Celkový příkon max. : | 30 W |
| Průměr : | 225 mm |
| Styl : | moderní |
| Světelný tok celkový : | 3000 lm |
| Teplota barvy : | 3000 K |
| Tvar / motiv : | kulatý |
| Typ zdroje : | LED |
| Zdroj světla součástí : | ano |
| Značka : | RED - DESIGN RENDL |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: