| Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 1 737,20 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 1 701,40 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 1 665,50 Kč bez DPH / ks |
Vestavné sádrové svítidlo s CREE LED diodami. Svítidlo je možné přemalovávat běžnými interiérovými barvami. Bezrámečková úprava. Montáž pouze do sádrokartonových stěn.
Výška: 90 mm, Délka: 200 mm, Teplota barvy světla: 3000 K, Příkon: 0.5 W, Napětí: 500mA, Výška montážní otvor: 300 mm, Délka montážní otvor: 180 mm, Tvar montážního otvoru: obdélník, Zápustná hloubka: 85 mm, Ra: 80
Vestavné sádrové svítidlo s CREE LED diodami. Svítidlo je možné přemalovat interiérovými barvami. Bezrámečková úprava, montáž pouze do sádrokartonových stěn. Zapojujte výhradně do série! Doplňte vhodným transformátorem!
| Barva : | bílá |
| Barva světla : | teplá bílá |
| CRI : | 80 Ra |
| Délka : | 70 mm |
| Materiál : | sádra |
| Montážní hloubka : | 85 mm |
| Montážní otvor : | 300x180 mm |
| Počet světelných zdrojů : | 1 |
| Celkový příkon max. : | 12 W |
| Proud : | 500 mA |
| Šířka : | 300 mm |
| Teplota barvy : | 3000 K |
| Tvar / motiv : | hranatý |
| Typ zdroje : | LED |
| Výška : | 180 mm |
| Zdroj světla součástí : | ano |
| Značka : | RED - DESIGN RENDL |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: