Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 111,75 EUR bez DPH / ks | |
Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 109,44 EUR bez DPH / ks | |
Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 107,14 EUR bez DPH / ks |
Představujeme inovativní LED žárovky Philips Ultinon Pro9100 HL HIR2, které posouvají hranice viditelnosti a bezpečnosti na silnici. S technologií Lumileds TopContact a mimořádně vysokou svítivostí až o 350 % jasnější oproti běžným halogenovým žárovkám vám tyto LED autožárovky zajistí maximální komfort a bezpečí při jízdě v noci i za zhoršených podmínek.
Pro maximální bezpečnost a komfort doporučuji využít LED žárovky Philips Ultinon Pro9100 HL v kombinaci s pravidelnou kontrolou směrování světlometů. Přechod na studené bílé světlo s vysokým jasem výrazně zvyšuje vaši viditelnost a bezpečnost na silnici, obzvláště při jízdě za tmy nebo za deště.
Zvyšte bezpečnost i komfort své jízdy! S Philips Ultinon Pro9100 HL LED HIR2 získáte špičkovou technologii, která vás nezklame – za jakýchkoli podmínek.
Barva světla : | studená denní bílá |
Funkce : | offroad |
Napětí / napájení : | 12V / 24V |
Patice : | PX22d |
Celkový příkon max. : | 20 W |
Světelný tok celkový : | 1850 lm |
Teplota barvy : | 5800 K |
Tvar / motiv : | HIR2 |
Typ zdroje : | LED |
Určení : | dálková světla / mlhová světla / potkávací světla |
Průměrná životnost : | 5000 h |
Značka : | Philips |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: