Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 2 441 Kč bez DPH / ks | |
Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 2 390,70 Kč bez DPH / ks | |
Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 2 340,40 Kč bez DPH / ks |
Žárovky Philips Ultinon Pro9200 HL přinášejí špičkový výkon LED technologie a jsou určeny pro řidiče, kteří chtějí to nejlepší – mimořádnou svítivost, bezpečnost a moderní vzhled. Se světelným tokem až 1 800 lm a teplotou 5 800 K zajišťují jasné, studené bílé světlo pro výjimečný rozhled a lepší orientaci za tmy.
Ultra kompaktní konstrukce s paticí PX26d a délkou pouhých 73 mm umožňuje snadnou instalaci do většiny světlometů. Díky technologii SafeBeam navíc světelný kužel směřuje přesně tam, kde je potřeba – bez oslňování ostatních účastníků provozu.
Řada Ultinon Pro9200 HL vyniká technologií AirBoost pro optimální chlazení, což zajišťuje životnost až 5 000 hodin. Stupeň krytí IP54 chrání žárovky proti prachu a vodě, navíc splňují normu ECE R10 pro elektromagnetickou kompatibilitu.
Díky kompatibilitě s 12V i 24V systémy jsou žárovky vhodné jak pro běžná osobní vozidla, tak pro dodávky či nákladní automobily. Možné použití v dálkových, potkávacích i mlhových světlech.
Doporučujeme ověřit kompatibilitu dle typu vozidla a patice H7. V některých případech může být nutné použít adaptér nebo CANbus modul.
Philips nabízí adaptéry CANbus 3v1, které eliminují varování, blikání nebo zhasínání světel u některých vozů.
Barva světla : | studená denní bílá |
Délka : | 73 mm |
Funkce : | offroad |
Napětí / napájení : | 12V / 24V |
Patice : | PX26d |
Celkový příkon max. : | 21 W |
Průměr : | 14 mm |
Světelný tok celkový : | 1800 lm |
Teplota barvy : | 5800 K |
Tvar / motiv : | H7 |
Typ zdroje : | LED |
Určení : | dálková světla / potkávací světla |
Průměrná životnost : | 5000 h |
Značka : | Philips |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: