Oblíbené
Získejte více světla za méně peněz :: nad 5 000 Kč 5% sleva kód 54UQD4 :: nad 10 000 Kč 7% sleva kód 2c43RR :: nad 20 000 Kč 10% sleva kód R9HNHG

PAULMANN SimpLED LED Strip Venkovní základní sada 5m IP44 30W 72LEDs/m RGB

PAULMANN SimpLED LED Strip Venkovní základní sada 5m IP44 30W 72LEDs/m RGB

68,77 EUR
56,83 EUR bez DPH
Může být u Vás 2. 6.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/paulmann
Kód: P78890 EAN: 4000870788905 Značka: Paulmann

Množstevní sleva

Při nákupu nad 3 ks sleva 3% Cena po slevě 55,13 EUR bez DPH / ks
Při nákupu nad 5 ks sleva 5% Cena po slevě 53,99 EUR bez DPH / ks
Při nákupu nad 10 ks sleva 7% Cena po slevě 52,85 EUR bez DPH / ks

Možnost vrátit zboží do 30 dní

Popis produktu

PAULMANN SimpLED LED Strip Venkovní základní sada 5m IP44 30W 72LEDs/m RGB

Vytvořte si magickou atmosféru s venkovními LED pásky

Bílá základní sada SimpLED Outdoor o délce 5 metrů zajišťuje působivý a jednotný světelný efekt bez viditelných světelných bodů. Ať už ji umístíte na přístřešek, terasu nebo pod převis střechy, díky vysokému počtu LED diod vytvoříte flexibilní světelnou linii. Tato sada je připravena k okamžitému použití díky přiloženému napájecímu adaptéru, což zajišťuje snadnou instalaci.

Přizpůsobte si osvětlení podle nálady

S využitím RGB technologie lze barvu světla jednoduše měnit pomocí dálkového ovládání. Integrovaný paměťový efekt si pamatuje poslední nastavení barvy, i když světlo vypnete. Díky kompaktním rozměrům komponent, které jsou integrovány přímo do pásku, je instalace velmi snadná.

Odolnost a flexibilita

Povrchová vrstva pásku poskytuje ochranu před prachem a stříkající vodou, což potvrzuje stupeň krytí IP65. Pásky jsou vhodné pro použití na rovných i zakřivených površích, díky flexibilnímu materiálu. Připojovací systém je jednoduchý a zajišťuje bezproblémovou montáž.

  • IP ochrana: IP65 – ochrana proti stříkající vodě
  • Možnost změny barvy pomocí RGB
  • Připraveno k použití včetně 230/24V napájecího adaptéru s přívodem a zástrčkou
  • Flexibilní materiál vhodný pro různé povrchy
  • Jednoduchý připojovací systém pro snadnou montáž
  • Nelze rozšířit
  • Nekompatibilní s YourLED a MaxLED pásky

Podívejte se na video, abyste viděli pásky v akci: