| Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 1 437,40 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 1 407,70 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 1 378,10 Kč bez DPH / ks |
K tomuto produktu získáte malý dárek zdarma.
Velmi moderní nástěnné svítidlo DecoBeam vnese do vašeho interiéru nejen kvalitní světlo, ale především úžasné světelné efekty. Dekorativní svítidlo je vybaveno úsporným LED světelným zdrojem s výkonem 2,5 W, které je významné svou dlouhou životností.
Technické údaje| Provedení/barva: | chrom |
| Napětí: | 230 V |
| Výška: | 54 mm |
| Průměr: | 103 mm |
| Výkon: | 93 lm |
| Max. příkon: | 1x2,5W |
| Zdroj: | LED |
| Barva světla: | 3000K |
| Životnost: | 30 000 hod. |
| Barva : | chrom |
| Barva světla : | teplá bílá |
| Napětí / napájení : | 220-240V |
| Počet světelných zdrojů : | 1 |
| Celkový příkon max. : | 25 W |
| Průměr : | 103 mm |
| Styl : | design |
| Světelný tok celkový : | 93 lm |
| Teplota barvy : | 3000 K |
| Tvar / motiv : | kulatý |
| Typ zdroje : | LED |
| Výška : | 54 mm |
| Zdroj světla součástí : | ano |
| Průměrná životnost : | 30000 h |
| Značka : | PAULMANN |
| Třída ochrany : | II |
| Prodloužená záruka : | 5 let |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: