OSRAM XBO 5000W/HBM XL OFR
OSRAM XBO 5000W/HBM XL OFR
Na dotaz
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců www.zarovky.cz/osram
Kód: 4008321412836 EAN: 4008321412836 Značka: OSRAM
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
OSRAM XBO 5000W/HBM XL OFR – Výkonný světelný zdroj pro profesionální aplikace
Hlavní přednosti a využití
  • Extrémní světelný výkon: 130 000 lumenů pro maximální jas a ideální podání barev.
  • Vysoký příkon: 5000 W zaručuje stabilní a konzistentní světelný tok.
  • Speciální patice SFaX30-9.5 / SFa30-7.9: Bezpečná a pevná instalace do profesionálních zařízení.
  • Délka 436 mm a průměr 70 mm: Přizpůsobena pro velké projektory a speciální světelné systémy.
  • Napětí 34 V: Ideální pro napájení ve specializovaných světelných aplikacích.
  • Xenonová technologie: Výborná barevná věrnost a okamžitý náběh světelného výkonu.
Doporučení
Technické parametry
  • Příkon: 5000 W
  • Napětí: 34 V
  • Světelný tok: 130 000 lm
  • Patice: SFaX30-9.5 / SFa30-7.9
  • Délka: 436 mm
  • Průměr: 70 mm
Trust badges & garance
  • Originální produkt značky OSRAM
  • Certifikace: CE
FAQ – Nejčastější dotazy
  • Lze výbojku použít v běžném osvětlení?
  • Jaká je doporučená manipulace při výměně?
Technické parametry
Délka : 436.0 mm
Napětí / napájení : 34V
Patice : SFa30-7,9 / SFaX30-9,5
Celkový příkon max. : 5000 W
Průměr : 70.0 mm
Světelný tok celkový : 130000 lm
Tvar / motiv : lineární
Značka : OSRAM
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
BIG WHITE SLV S-TRACK DALI napáječ levý bílá 1002640
Může být u Vás 18. 5.
GLOBO LASSE 12379-6B Stropní svítidlo
Může být u Vás 27. 5.
F
LED2 6092143D Lištové svítidlo MAYO S, B DALI DIM 10W 4000K černá
Může být u Vás 25. 5.
F
LED2 MATRIX 2, B 20W 3000K ČERNÉ LIŠTOVÉ 6090433
Může být u Vás 25. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz