OSMONT TAN62319 TANIA P2 HP závěsné skleněné svítidlo mosaz leštěná / bílá IP40 3000 K 58W LED DALI
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/osmont
Kód: OS TAN62319 EAN: 8591728122324 Značka: OSMONT
Popis produktu
Mosazné závěsné LED svítidlo DALI a skleněné stínidlo TRIPLEX OPAL
Stmívatelné: ano, DALI, Životnost: 50000h, Energetická třída: D, Index podání barev Ra: 80, Výška: 520 mm, Průměr: 400 mm, Délka závěsu: 1000 mm, Ochrana IP: IP40, Světelný tok: 7460lm, Barva světla: 3000 K, Příkon sv. zdroje: 58W, Celkový příkon: 58W, Napětí: 230V, Patice: LED, Vč. světelného zdroje: ano, Materiál: sklo / Mosaz, Barva: mosaz leštěná / bílá, Kolekce: TANIA P, Počet světelných zdrojů: 1
Technické parametry
Barva : bílá / mosaz
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka stínítka : 520 mm
Délka závěsu : 1000 mm
Funkce : DALI
Kolekce : TANIA P
Materiál : mosaz / sklo
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 58 W
Průměr : 400 mm
Stmívatelné : ano
Stupeň krytí : IP40
Styl : hotel, restaurace / klasický
Světelný tok celkový : 7460 lm
Typ zdroje : LED
Výška : 1520 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz