OSMONT TAN62302 TANIA P2 HP závěsné skleněné svítidlo černá / bílá IP40 3000 K 59W LED
Může být u Vás 25. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/osmont
Kód: OS TAN62302 EAN: 8591728122157 Značka: OSMONT
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Životnost: 100000h, Hmotnost: 7500g, Energetická třída: D, Index podání barev Ra: 80, Výška: 520 mm, Průměr: 400 mm, Délka závěsu: 600 mm, Ochrana IP: IP40, Světelný tok: 8100lm, Barva světla: 3000 K, Příkon sv. zdroje: 59W, Celkový příkon: 59W, Napětí: 230V, Patice: LED, Vč. světelného zdroje: ano, Materiál: sklo / ocel, Barva: černá / bílá, Kolekce: TANIA P, Počet světelných zdrojů: 1
Válcové závěsné svítidlo s vysokým výkonem HP s rozměry stínidla Ø400×520 mm. Svítidlo se skládá z tyčového závěsu a ručně vyráběného třívrstvého skleněného stínidla TRIPLEX OPAL s matovaným povrchem. Stínidlo je uchyceno ocelovým držákem. Svítidlo je vhodné do interiéru.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka stínítka : 520 mm
Délka závěsu : 600 mm
Kolekce : TANIA P
Materiál : ocel / sklo
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 59 W
Průměr : 400 mm
Stupeň krytí : IP40
Styl : hotel, restaurace / klasický
Světelný tok celkový : 8100 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Výška : 1120 mm
Zdroj světla součástí : ano
Průměrná životnost : 50000 h
Značka : OSMONT
Třída ochrany : I
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz