OSMONT MIR42430 MIRA stropní skleněné svítidlo bílá IP41 40W E27
Může být u Vás 25. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/osmont
Kód: OS MIR42430 EAN: 8591728424305 Značka: OSMONT
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Hmotnost: 4700g, Výška: 430 mm, Průměr: 350 mm, Ochrana IP: IP41, Příkon sv. zdroje: 40W, Celkový příkon: 40W, Napětí: 230V, Patice: E27, Vč. světelného zdroje: ne, Materiál: sklo / ocel, Barva: bílá, Počet světelných zdrojů: 1
Kulaté stropní svítidlo s rozměry stínidla 350×340 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a ručně vyráběného třívrstvého skleněného stínidla TRIPLEX OPAL s matovaným povrchem. Stínidlo je uchyceno za pomoci šroubků. Svítidlo je vhodné do interiéru.
Bílé přisazené žárovkové svítidlo ON/OFF a skleněné stínidlo TRIPLEX OPAL.
Technické parametry
Barva : bílá
Kolekce : MIRA
Materiál : ocel / sklo
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : E27
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 40 W
Průměr : 350 mm
Stupeň krytí : IP41
Styl : moderní
Tvar / motiv : kónický
Výška : 430 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : klasický
Značka : OSMONT
Třída ochrany : I
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz