OSMONT LYR42500 LYRA 1 nástěnné skleněné svítidlo bílá IP43 25W E27
Může být u Vás 25. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/osmont
Kód: OS LYR42500 EAN: 8591728425005 Značka: OSMONT
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Hmotnost: 2300g, Výška: 145 mm, Šířka: 250 mm, Délka: 280 mm, Ochrana IP: IP43, Příkon sv. zdroje: 25W, Celkový příkon: 25W, Napětí: 230V, Patice: E27, Vč. světelného zdroje: ne, Materiál: sklo / ocel, Barva: bílá, Kolekce: LYRA, Počet světelných zdrojů: 1
Půlkruhové nástěnné svítidlo s rozměry stínidla 250×280 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a ručně vyráběného třívrstvého skleněného stínidla TRIPLEX OPAL s matovaným povrchem. Stínidlo je uchyceno za pomoci sklapovacích držáků. Svítidlo je vhodné do interiéru i exteriéru.
Bílé přisazené žárovkové svítidlo ON/OFF a skleněné stínidlo TRIPLEX OPAL.
Technické parametry
Barva : bílá
Délka : 280 mm
Kolekce : MIRA
Materiál : ocel / sklo
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : E27
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 25 W
Šířka : 250 mm
Stupeň krytí : IP43
Styl : klasický / moderní
Tvar / motiv : kulatý
Výška : 145 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : klasický
Značka : OSMONT
Třída ochrany : I
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz