OSMONT LIN42310 LINA 6 stropní/nástěnné skleněné svítidlo bílá IP43 2x25W E27
Může být u Vás 25. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/osmont
Kód: OS LIN42310 EAN: 8591728423100 Značka: OSMONT
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Hmotnost: 4100g, Výška: 120 mm, Šířka: 380 mm, Délka: 380 mm, Ochrana IP: IP43, Příkon sv. zdroje: 25W, Celkový příkon: 50W, Napětí: 230V, Patice: E27, Vč. světelného zdroje: ne, Materiál: sklo / ocel, Barva: bílá, Kolekce: LINA, Počet světelných zdrojů: 2
Čtvercové stropní nebo nástěnné svítidlo s rozměry stínidla 380×380 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové nebo polykarbonátové základny a ručně vyráběného třívrstvého skleněného stínidla TRIPLEX OPAL s matovaným povrchem. Stínidlo je uchyceno za pomoci sklapovacích držáků. Svítidlo je vhodné do interiéru i exteriéru.
Bílé přisazené žárovkové svítidlo ON/OFF a skleněné stínidlo TRIPLEX OPAL.
Technické parametry
Barva : bílá
Délka : 380 mm
Kolekce : LINA
Materiál : ocel / sklo
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : E27
Počet světelných zdrojů : 2
Celkový příkon max. : 50 W
Šířka : 380 mm
Stupeň krytí : IP43
Styl : klasický / moderní
Tvar / motiv : hranatý
Výška : 120 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : klasický
Značka : OSMONT
Třída ochrany : I
Vystaveno na showroomu : ano
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz