OSMONT KRU60230 KRUGER P3 FC závěsné plastové svítidlo černá IP40 3000 K 48W LED
Může být u Vás 25. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců www.zarovky.cz/osmont
Kód: OS KRU60230 EAN: 8591728082994 Značka: OSMONT
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Životnost: 100000h, Energetická třída: D, Index podání barev Ra: 80, Výška: 80 mm, Délka: 490 mm, Délka závěsu: 1000 mm, Ochrana IP: IP40, Světelný tok: 850lm, Barva světla: 3000 K, Příkon sv. zdroje: 48W, Celkový příkon: 48W, Napětí: 230V, Patice: LED, Vč. světelného zdroje: ano, Materiál: plast / ocel, Barva: černá, Počet světelných zdrojů: 1
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka stínítka : 80 mm
Délka závěsu : 1000 mm
Funkce : předvolba intenzity
Kolekce : KRUGER P
Materiál : ocel / plast
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 48 W
Průměr : 490 mm
Průměr stínítka : 490 mm
Stupeň krytí : IP40
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 850 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : D
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Výška : 1080 mm
Zdroj světla součástí : ano
Průměrná životnost : 100000 h
Značka : OSMONT
Třída ochrany : I
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz