OSMONT ISI72700 ISIS P4 PM-M HP závěsné plastové svítidlo mosaz leštěná / bílá IP40 4000 K 58W LED nouzové kombinované 3 h
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/osmont
Kód: OS ISI72700 EAN: 8591728048372 Značka: OSMONT
Popis produktu
Životnost: 50000h, Energetická třída: D, Index podání barev Ra: 80, Průměr: 500 mm, Délka závěsu: 200 mm, Ochrana IP: IP40, Světelný tok: 8180lm, Barva světla: 4000 K, Příkon sv. zdroje: 58W, Celkový příkon: 58W, Napětí: 230V, Patice: LED, Vč. světelného zdroje: ano, Materiál: plast / Mosaz, Barva: mosaz leštěná / bílá, Kolekce: ISIS P, Počet světelných zdrojů: 1
Mosazné závěsné LED svítidlo nouzové kombinované a matované PMMA stínidlo
Technické parametry
Barva : bílá / mosaz
Barva světla : studená bílá
CRI : 80 Ra
Délka stínítka : 500 mm
Délka závěsu : 200 mm
Kolekce : ISIS P
Materiál : mosaz / plast
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 58 W
Průměr : 500 mm
Stupeň krytí : IP40
Styl : hotel, restaurace / klasický
Světelný tok celkový : 8180 lm
Teplota barvy : 4000 K
Tvar / motiv : koule
Typ zdroje : LED
Výška : 700 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz