OSMONT ISI70030 ISIS P4 PM-M závěsné plastové svítidlo mosaz leštěná / bílá IP40 3000 K 41W LED
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/osmont
Kód: OS ISI70030 EAN: 8591728039127 Značka: OSMONT
Popis produktu
Životnost: 100000h, Hmotnost: 4400g, Energetická třída: D, Index podání barev Ra: 80, Průměr: 500 mm, Délka závěsu: 200 mm, Ochrana IP: IP40, Světelný tok: 5870lm, Barva světla: 3000 K, Příkon sv. zdroje: 41W, Celkový příkon: 41W, Napětí: 230V, Patice: LED, Vč. světelného zdroje: ano, Materiál: plast / mosaz, Barva: mosaz / bílá, Kolekce: ISIS P, Počet světelných zdrojů: 1
Kulaté závěsné svítidlo s průměrem stínidla Ø500 mm. Svítidlo se skládá z tyčového závěsu a matovaného PMMA stínidla. Stínidlo je uchyceno ocelovým držákem. Svítidlo je vhodné do interiéru.
Mosazné závěsné LED svítidlo ON/OFF a matované PMMA stínidlo. Tyčový závěs o délce 20 cm.
Technické parametry
Barva : bílá / mosaz
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka stínítka : 500 mm
Délka závěsu : 200 mm
Kolekce : ISIS P
Materiál : mosaz / plast
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 41 W
Průměr : 500 mm
Stupeň krytí : IP40
Styl : hotel, restaurace / klasický
Světelný tok celkový : 5870 lm
Typ zdroje : LED
Výška : 700 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz