OSMONT ISI63400 ISIS P3 PM závěsné plastové svítidlo bílá IP40 3000 K 27W LED
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/osmont
Kód: OS ISI63400 EAN: 8591728021603 Značka: OSMONT
Popis produktu
Životnost: 100000h, Hmotnost: 3200g, Energetická třída: D, Index podání barev Ra: 80, Průměr: 400 mm, Délka závěsu: 200 mm, Ochrana IP: IP40, Světelný tok: 3910lm, Barva světla: 3000 K, Příkon sv. zdroje: 27W, Celkový příkon: 27W, Napětí: 230V, Patice: LED, Vč. světelného zdroje: ano, Materiál: plast / ocel, Barva: bílá, Kolekce: ISIS P, Počet světelných zdrojů: 1
Kulaté závěsné svítidlo s průměrem stínidla Ø400 mm. Svítidlo se skládá z tyčového závěsu a PMMA stínidla. Stínidlo je uchyceno ocelovým držákem. Svítidlo je vhodné do interiéru.
Bílé závěsné LED svítidlo ON/OFF a PMMA stínidlo. Tyčový závěs o délce 20 cm.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka stínítka : 400 mm
Délka závěsu : 200 mm
Kolekce : ISIS P3 PM
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 27 W
Průměr : 400 mm
Stupeň krytí : IP40
Styl : hotel, restaurace / klasický
Světelný tok celkový : 3910 lm
Typ zdroje : LED
Výška : 600 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz