OSMONT ISI63004 ISIS L3 HP závěsné plastové svítidlo černá / bílá IP40 3000 K 52W LED
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/osmont
Kód: OS ISI63004 EAN: 8591728020422 Značka: OSMONT
Popis produktu
Životnost: 100000h, Hmotnost: 3400g, Energetická třída: D, Index podání barev Ra: 80, Průměr: 400 mm, Délka závěsu: 1000 mm, Ochrana IP: IP40, Světelný tok: 7300lm, Barva světla: 3000 K, Příkon sv. zdroje: 52W, Celkový příkon: 52W, Napětí: 230V, Patice: LED, Vč. světelného zdroje: ano, Materiál: plast / ocel, Barva: černá / bílá, Kolekce: ISIS L, Počet světelných zdrojů: 1
Kulaté závěsné svítidlo s vysokým výkonem HP s průměrem stínidla Ø300 mm. Svítidlo se skládá z lankového závěsu a polyetylenového stínidla. Stínidlo je uchyceno ocelovým držákem. Svítidlo je vhodné do interiéru.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka stínítka : 400 mm
Délka závěsu : 1000 mm
Kolekce : ISIS L3 PE HP
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 52 W
Průměr : 400 mm
Stupeň krytí : IP40
Styl : hotel, restaurace / klasický
Světelný tok celkový : 7300 lm
Typ zdroje : LED
Výška : 1400 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz