OSMONT ISI62400 ISIS P3 HP závěsné plastové svítidlo bílá IP40 3000 K 52W LED
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/osmont
Kód: OS ISI62400 EAN: 8591728018405 Značka: OSMONT
Popis produktu
Životnost: 100000h, Hmotnost: 3200g, Energetická třída: D, Index podání barev Ra: 80, Průměr: 400 mm, Délka závěsu: 200 mm, Ochrana IP: IP40, Světelný tok: 7300lm, Barva světla: 3000 K, Příkon sv. zdroje: 52W, Celkový příkon: 52W, Napětí: 230V, Patice: LED, Vč. světelného zdroje: ano, Materiál: plast / ocel, Barva: bílá, Kolekce: ISIS P, Počet světelných zdrojů: 1
Kulaté závěsné svítidlo s vysokým výkonem HP s průměrem stínidla Ø300 mm. Svítidlo se skládá z tyčového závěsu a polyetylenového stínidla. Stínidlo je uchyceno ocelovým držákem. Svítidlo je vhodné do interiéru.
Bílé závěsné vysokovýkonné LED svítidlo ON/OFF a polyetylenové stínidlo. Tyčový závěs o délce 20 cm.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka stínítka : 400 mm
Délka závěsu : 200 mm
Kolekce : ISIS P3 PE HP
Materiál : ocel / plast
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 52 W
Průměr : 400 mm
Stupeň krytí : IP40
Styl : hotel, restaurace / klasický
Světelný tok celkový : 7300 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : koule
Typ zdroje : LED
Výška : 600 mm
Zdroj světla součástí : ano
Průměrná životnost : 50000 h
Značka : OSMONT
Třída ochrany : I
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz