OSMONT ISI40056 ISIS P5 PM-M závěsné plastové svítidlo kartáčovaná nerez / bílá IP40 25W E27
Může být u Vás 25. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců www.zarovky.cz/osmont
Kód: OS ISI40056 EAN: 8591728011680 Značka: OSMONT
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Hmotnost: 3900g, Průměr: 600 mm, Délka závěsu: 400 mm, Ochrana IP: IP40, Příkon sv. zdroje: 25W, Celkový příkon: 75W, Napětí: 230V, Patice: E27, Vč. světelného zdroje: ne, Materiál: plast / nerezová ocel, Barva: kartáčovaná nerez / bílá, Kolekce: ISIS P, Počet světelných zdrojů: 1
Technické parametry
Barva : kartáčovaná nerez
Délka stínítka : 600 mm
Délka závěsu : 400 mm
Hmotnost : 3900 g
Kolekce : ISIS P5 PM-M
Materiál : nerezová ocel / plast
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : E27
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 75 W
Průměr : 600 mm
Průměr stínítka : 600 mm
Stupeň krytí : IP40
Styl : hotel, restaurace / klasický
Tvar / motiv : koule
Výška : 1000 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : klasický
Značka : OSMONT
Třída ochrany : I
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz