OSMONT ELS71231 ELSA 4 stropní/nástěnné skleněné svítidlo bílá IP44 3000/4000 K 17W LED
Může být u Vás 25. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/osmont
Kód: OS ELS71231 EAN: 8591728098162 Značka: OSMONT
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Životnost: 100000h, Hmotnost: 3700g, Energetická třída: D, Index podání barev Ra: 80, Výška: 90 mm, Průměr: 420 mm, Ochrana IP: IP44, Světelný tok: 1780/1860lm, Barva světla: 3000/4000 K, Příkon sv. zdroje: 17W, Celkový příkon: 17W, Napětí: 230V, Patice: LED, Vč. světelného zdroje: ano, Materiál: sklo / ocel, Barva: bílá, Kolekce: ELSA, Počet světelných zdrojů: 1
Válcové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø420 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a ručně vyráběného třívrstvého skleněného stínidla TRIPLEX OPAL s matovaným povrchem. Stínidlo je uchyceno bajonetovým systémem. Svítidlo je vhodné do interiéru i exteriéru.
Bílé přisazené LED svítidlo ON/OFF a skleněné stínidlo TRIPLEX OPAL.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : studená bílá / teplá bílá
CRI : 80 Ra
Kolekce : ELSA
Materiál : ocel / sklo
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 17 W
Průměr : 420 mm
Stupeň krytí : IP44
Styl : klasický / moderní
Světelný tok celkový : 1780 lm
Teplota barvy : 3000 K / 4000 K
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Výška : 90 mm
Zdroj světla součástí : ano
Průměrná životnost : 50000 h
Značka : OSMONT
Třída ochrany : I
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz