OSMONT AUR71153 AURA 8 IP stropní/nástěnné skleněné svítidlo bílá IP65 3000/4000 K 9W LED
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/osmont
Kód: OS AUR71153 EAN: 8591728071585 Značka: OSMONT
Popis produktu
Životnost: 100000h, Hmotnost: 1700g, Energetická třída: D, Index podání barev Ra: 80, Výška: 115 mm, Průměr: 300 mm, Ochrana IP: IP65, Světelný tok: 920/960lm, Barva světla: 3000/4000 K, Příkon sv. zdroje: 9W, Celkový příkon: 9W, Napětí: 230V, Patice: LED, Vč. světelného zdroje: ano, Materiál: sklo / polypropylen kompozit, Barva: bílá, Kolekce: AURA, Počet světelných zdrojů: 1
Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø280 mm. Svítidlo se skládá z plastové základny a ručně vyráběného třívrstvého skleněného stínidla TRIPLEX OPAL s matovaným povrchem. Stínidlo je uchyceno bajonetovým systémem. Svítidlo je vhodné do interiéru i exteriéru.
Bílé přisazené LED svítidlo ON/OFF a skleněné stínidlo TRIPLEX OPAL.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : studená bílá / teplá bílá
CRI : 80 Ra
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 9 W
Průměr : 300 mm
Stupeň krytí : IP65
Styl : klasický / moderní
Světelný tok celkový : 920 lm
Teplota barvy : 3000 K / 4000 K
Tvar / motiv : polokoule
Typ zdroje : LED
Výška : 115 mm
Zdroj světla součástí : ano
Průměrná životnost : 50000 h
Značka : OSMONT
Třída ochrany : I
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz