OSMONT AUR71152 AURA 8 IP stropní/nástěnné skleněné svítidlo bílá IP65 2x7W E27
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/osmont
Kód: OS AUR71152 EAN: 8591728711528 Značka: OSMONT
Popis produktu
Hmotnost: 1600g, Výška: 115 mm, Průměr: 300 mm, Ochrana IP: IP65, Příkon sv. zdroje: 7W, Celkový příkon: 14W, Napětí: 230V, Patice: E27, Vč. světelného zdroje: ne, Materiál: sklo / polypropylen kompozit, Barva: bílá, Kolekce: AURA, Počet světelných zdrojů: 2
Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø280 mm. Svítidlo se skládá z plastové základny a ručně vyráběného třívrstvého skleněného stínidla TRIPLEX OPAL s matovaným povrchem. Stínidlo je uchyceno bajonetovým systémem. Svítidlo je vhodné do interiéru i exteriéru.
Bílé přisazené žárovkové svítidlo ON/OFF a skleněné stínidlo TRIPLEX OPAL.
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : E27
Počet světelných zdrojů : 2
Celkový příkon max. : 14 W
Průměr : 300 mm
Tvar / motiv : polokoule
Výška : 115 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : klasický
Značka : OSMONT
Třída ochrany : II
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz