OSMONT ADR60057 ADRIA P2 závěsné skleněné svítidlo nerez leštěná / bílá IP40 3000 K 20W LED
Může být u Vás 25. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/osmont
Kód: OS ADR60057 EAN: 8591728310264 Značka: OSMONT
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Životnost: 100000h, Hmotnost: 3100g, Energetická třída: D, Index podání barev Ra: 80, Průměr: 300 mm, Délka závěsu: 600 mm, Ochrana IP: IP40, Světelný tok: 2960lm, Barva světla: 3000 K, Příkon sv. zdroje: 20W, Celkový příkon: 20W, Napětí: 230V, Patice: LED, Vč. světelného zdroje: ano, Materiál: sklo / nerezová ocel, Barva: nerez / bílá, Kolekce: ADRIA P, Počet světelných zdrojů: 1
Kulaté závěsné svítidlo s průměrem stínidla Ø300 mm. Svítidlo se skládá z tyčového závěsu a ručně vyráběného třívrstvého skleněného stínidla TRIPLEX OPAL s matovaným povrchem. Stínidlo je uchyceno ocelovým držákem. Svítidlo je vhodné do interiéru.
Technické parametry
Barva : nerez
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka stínítka : 300 mm
Délka závěsu : 600 mm
Kolekce : ADRIA P
Materiál : nerezová ocel / sklo
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 20 W
Průměr : 300 mm
Stupeň krytí : IP40
Styl : hotel, restaurace / klasický
Světelný tok celkový : 2960 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : koule
Typ zdroje : LED
Výška : 900 mm
Zdroj světla součástí : ano
Průměrná životnost : 50000 h
Značka : OSMONT
Třída ochrany : I
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz