Výška: 80 mm, Průměr stínítka: 36 mm, Třída ochrany: I, Hmotnost: 150g, Úhel naklopení: 90, Šířka: 80mm, Délka kabelu: 1500 mm, Ochrana IP: IP20, Příkon sv. zdroje: 35W, Celkový příkon: 35W, Napětí: 220-240V, Patice: GU10, Vč. světelného zdroje: ne, Materiál: kov, Barva: broušená ocel, Kolekce: Avenue, Počet světelných zdrojů: 1
| Barva : | kartáčované železo |
| Délka : | 80 mm |
| Délka přívodního kabelu : | 1500 mm |
| Hmotnost : | 150 g |
| Kolekce : | Avenue |
| Materiál : | kov |
| Napětí / napájení : | 220-240V |
| Patice : | GU10 |
| Počet světelných zdrojů : | 1 |
| Celkový příkon max. : | 35 W |
| Průměr stínítka : | 36 mm |
| Šířka : | 80 mm |
| Stupeň krytí : | IP20 |
| Styl : | klasický |
| Tvar / motiv : | kulatý |
| Výška : | 80 mm |
| Zdroj světla součástí : | ne |
| Tvar zdroje : | PAR16 |
| Značka : | NORDLUX |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: