NBB LT-T5 28W/SPECIALTROPIC 5,0 UVB REPTILine 107230000
Může být u Vás 19. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: 107230000 EAN: 8595209921772 Značka: NBB
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 28 W, Napětí: 166 V, Typ napětí: AC, Životnost: 20000 h, Patice: G5, Průměr: 16 mm, Délka: 1149 mm, Rozměry: pr.16 x 1.149 mm, Světelný tok: 1202 lm, Barva světla: 6500 K, Ra: 79, Stmívatelné: Ne, Vyzařovací úhel: 360 st.
Zářivka se speciálním denním spektrem pro tropické a sub-tropické živočichy. (5% UVB)
Technické parametry
Barva světla : studená denní bílá
CRI : 79 Ra
Délka : 1149 mm
Patice : G5
Celkový příkon max. : 28 W
Průměr : 16 mm
Stmívatelné : ano
Světelný tok celkový : 1202 lm
Teplota barvy : 6500 K
Tvar / motiv : lineární zářivka
Typ zdroje : zářivka
Úhel vyzařování : 360 °
Určení : terárium
Průměrná životnost : 20000 h
Značka : NBB
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz