NBB LD 11W/ACTINIC 03 + OC. COLOUR G23 221017000
Může být u Vás 19. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: 221017000 EAN: 8595209920935 Značka: NBB
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 11 W, Napětí: 91 V, Typ napětí: AC, Životnost: 10000 h, Patice: G23, Průměr: 30 mm, Délka: 238 mm, Rozměry: 30 x 18 x 238 mm, Stmívatelné: Ne, Počet sepnutí: 20000
Kompaktní zářivka pro osvětlení akvarijních rostlin a živočichů. Kombinovaná barevnost.
Technické parametry
Barva světla : aqua / modrá
Délka : 238 mm
Napětí / napájení : vyžaduje předřadník
Patice : G23
Celkový příkon max. : 11 W
Průměr : 30 mm
Počet sepnutí : 20000
Stmívatelné : ano
Energetická třída : G
Tvar / motiv : násuvná zářivka
Typ zdroje : zářivka
Úhel vyzařování : 360 °
Určení : akvárium
Průměrná životnost : 10000 h
Značka : NBB
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz