NBB HI-SPOT80 240V 75W Flood E27 PAR25 2800K 358222015
Může být u Vás 19. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: 358222015 EAN: 8595209952714 Značka: NBB
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 75 W, Napětí: 220 - 240 V, Typ napětí: AC/DC, Životnost: 2000 h, Patice: E27, Průměr: 80 mm, Délka: 107 mm, Světelný tok: 580 lm, Ra: 100, Stmívatelné: Ano, Vyzařovací úhel: 30 st.
Technické parametry
Barva světla : teplá bílá
CRI : 100 Ra
Délka : 107 mm
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : E27
Celkový příkon max. : 75 W
Průměr : 80 mm
Stmívatelné : ano
Světelný tok celkový : 580 lm
Teplota barvy : 2800 K
Tvar / motiv : PAR25
Typ zdroje : vláknová žárovka
Průměrná životnost : 2000 h
Značka : NBB
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz