NARVA MINITRONIC REPTILIGHT DESERT 13W/UVB150=UVB10.0 E27 230-240V (78917135)
Může být u Vás 20. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: 107700025 EAN: 4054657104273 Značka: NARVA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 13 W, Napětí: 230 - 240 V, Typ napětí: , Životnost: 8000 h, Patice: E27, Průměr: 55 mm, Délka: 129 mm, Rozměry: pr.55 x 129 mm, Světelný tok: 250 lm, Barva světla: 6800 K, Ra: 80, Stmívatelné: Ne, Počet sepnutí: 8000
Technické parametry
Barva světla : studená denní bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 129 mm
Náhrada za : 25 W
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : E27
Celkový příkon max. : 13 W
Průměr : 55 mm
Počet sepnutí : 8000
Světelný tok celkový : 250 lm
Teplota barvy : 6800 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : spirálový
Typ zdroje : úsporná zářivka
Úhel vyzařování : 300 °
Určení : terárium
Průměrná životnost : 8000 h
Značka : NARVA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz