MEGAMAN LED reflector PAR16 3.1W GU10 2700K 270lm/35d NonDim 15Y LR6303.1LN-WFL/WW
Může být u Vás 15. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: LR6303.1LN-WFL/WW EAN: 4892657099164 Značka: MEGAMAN
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Barva světla: teplá bílá 2800K 2800K, Příkon: 3.3 W, Napětí: 220-240V, Patice: GU10, Světelný tok: 280 lm, Výkon: 500 cd, Úhel svícení: 35 st., Náhrada za: 35W halogen, Délka: 52 mm, Průměr: 50 mm, Životnost: 15 000 h, Energetická třída: F, Index podání barev: 80 Ra, Počet spínací cyklů: 1 000 000, Stmívatelná: NE, Provozní teplota: -30°C do +40°C
Technické parametry
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 52 mm
Náhrada za : 35 W
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : GU10
Celkový příkon max. : 3.3 W
Průměr : 50 mm
Počet sepnutí : 1000000
Světelný tok celkový : 280 lm
Svítivost : 500 cd
Teplota barvy : 2800 K
Energetická třída : F
Tvar / motiv : PAR16
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 35 °
Průměrná životnost : 15000 h
Značka : MEGAMAN
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz